Port Katamaranów w mediach

  Kto już tutaj był, mógł przekonać się na własne oczy, że okolica Pojezierza Augustowskiego jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Fakt ten powoduje, iż interesują się nami liczne media. O Augustowie i pobliskich rejonach zrobiono już szereg programów telewizyjnych, z których kilka można obejrzeć na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszymi materiałami. Pozwolą one choć w pewnym stopniu przybliżyć klimat naszego niezwykłego miejsca. Kto wie, być może widoczne w reportażach i programach kadry oraz rozmowy z ciekawymi osobami sprawią, że już niebawem i Ty zagościsz w naszych progach.

   Warto zerknąć na krótki reportaż wykonany dla jednego z najpopularniejszych kanałów podróżniczych Travel Channel, w którym Michał Borejko wypływa katamaranem w rejs na wody Rospudy i stara się przybliżyć atmosferę tego zakątka.

   Namawiamy także do obejrzenia reportażu „Augustowskie dni, augustowskie noce” zrealizowanego dla TVP Białystok. Usłyszymy tu rozmowy między innymi z burmistrzem Augustowa, załogą Żeglugi Augustowskiej, a także z goszczącymi tu aktorami. Każdy powie kilka słów od siebie, co sądzi na temat klimatu miasta, dzięki czemu będziemy mogli poznać to miejsce z wielu perspektyw, zarówno osób przyjezdnych, jak i osób, dla których Augustów jest miejscem zamieszkania i pracy. Przyglądać się też będziemy dostępnym tu atrakcjom.

   Warto obejrzeć również zrobiony na wodach augustowskich odcinek kultowego programu wędkarskiego pt. „Taaaka ryba”. Wraz z twórcami przepłyniemy się po jeziorze Białym, Studziennicznym oraz po Kanale Augustowskim, a także przekonamy się, że Pojezierze Augustowskie jest wymarzonym miejscem dla wędkarzy.

   W nasze okolice zawitał też Maciej Orłoś wraz z Anną Karną ze swoim programem „Nie ma jak Polska”, w którym oboje dziennikarze z prawdziwą pasją oddają się wodnym rozrywkom na Jeziorze Necko i innym interesującym zajęciom, jakich jest tutaj pod dostatkiem.

Brak możliwości komentowania.