Nasza flota

Wodne przejażdżki statkiem należą do niezwykle przyjemnych sposobów spędzania urlopu. Tym bardziej, jeśli są to przejażdżki po atrakcyjnym przyrodniczo terenie. Gdy dodamy do tego wysoką klasę pojazdu, którym na tę wycieczkę się wybieramy, otrzymamy wyprawę wręcz idealną, na której można świetnie się zrelaksować, zobaczyć piękno natury w czystej postaci i przeżyć wiele niezapomnianych chwil. Oferujemy rejsy katamaranem poprzez rzekę Nettę oraz rejony znajdujące się w jej sąsiedztwie. Jeśli chcesz zobaczyć zachwycającą Dolinę Rospudy, jezioro Necko, należące do grupy polodowcowych jezior rynnowych, Kanał Augustowski – słynny w skali europejskiej zabytek, a także wiele innych ciekawych miejsc, wypłyń w rejs razem z nami!

Żegluga Augustów – Port Katamaranów zaprasza na krótsze i dłuższe wyprawy, w tym na krótki, acz fascynujący rejs Doliną Rospudy, nieco dłuższy rejs Szlakiem Papieskim, a także na całodzienną wycieczkę trasą prowadzącą od Portu w Augustowie do Paniewa. Podczas rejsów oferujemy gratisową kawę i herbatę.

Oprócz rejsów zajmujemy się też wynajmem katamaranów na imprezy firmowe i okolicznościowe. Jeżeli chciałbyś w niekonwencjonalny sposób uczcić jakieś wydarzenie, albo zorganizować nietypowy event biznesowy, zapraszamy do rezerwacji katamaranów!


Katamaran z pokładem słonecznym

KORMORAN

 


Katamaran z pokładem słonecznym

 ALBATROS

 


Katamaran z pokładem słonecznym

BIAŁA MEWA

Dumą naszego portu jest katamaran z pokładem słonecznym. Pojazd wyposażony jest w dodatkowy, znajdujący się u góry pokład, dający wspaniałe możliwości widokowe i zapewniający mnóstwo ciekawych wrażeń z rejsu. Kolejnym miejscem, z którego można podziwiać piękno otaczającej przyrody, jest dziobowy taras widokowy. Na pokładzie dostępny jest dobrze zaopatrzony bar i komfortowa toaleta. Przyjazna, doświadczona załoga zawsze czuwa nad wygodą naszych Gości.


Katamaran JAKE

Naszym wielkim walorem jest flota 12-osobowych katamaranów. Codziennie bez względu na panującą aurę, zabierają turystów na wody naszego pojezierza. Są to ekskluzywne pojazdy wodne, które zapewniają gościom pełen komfort podróży. Wygodne siedzenia, praktyczne stoliki, nienaganna estetyka i ładna kolorystyka wnętrz, przyjemna, bezpieczna jazda – to tylko niektóre z licznych atutów naszych statków.

Każdy nasz statek jest dostosowany do przewozu pasażerów niepełnosprawnych. Szerokie przejścia i płaski pokład ułatwiają poruszanie się po statku.

 

Brak możliwości komentowania.