Nasza flota

KORMORAN

Kormoran to nowy katamaran wyprodukowany w 2017 w stoczni w Gdyni .

Statek 30 osobowy wykonany w 100% z aluminium. Obiekt z pokładem słonecznym .

Wyposażony w Wi-fi, monitoring, bar, toaletę ,telewizje ,solary , ogrzewanie,

wysokiej klasy nagłośnienie i obszerny pokład słoneczny.

Statek napędzają dwa silniki zaburtowe-uciągowe Yamaha po 60KM każdy

To aż 120KM mocy uciągowej no i ,,zdublowana” niezawodność Yamahy.


ALBATROS

ALBATROS to nowy katamaran wyprodukowany w 2017 w stoczni w Gdyni .

To obecnie najnowocześniejszy katamaran w Polsce. Zabiera na pokład jednorazowo 60 pasażerów. Wyposażony w Wi-fi, monitoring, bar, toaletę ,telewizje ,solary , ogrzewanie, wysokiej klasy nagłośnienie i obszerny pokład słoneczny. Statek jest napędzany dwoma niezależnymi  silnikami diesla.

Mamy już zamówienia grup zorganizowanych na rejsy.

W połączeniu z atrakcyjną ofertą kulinarną naszego baru i doskonałą , profesjonalną załogą jesteśmy w stanie spełnić kompleksowo oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy organizatorów wycieczek, oraz imprez okolicznościowych.

Rejs tą jednostką jest możliwy w każdych  warunkach pogodowych niezależnie od temperatury otoczenia , a duży pokład słoneczny pozwala na podziwianie niezapomnianych widoków Augustowskiej przyrody.


BIAŁA MEWA

Biała Mewa to statek typu katamaran z pokładem słonecznym. Zabiera na pokład 12 pasażerów i 2 członków załogi. Dobrze znany i wpisany na stałe w krajobraz naszych jezior katamaran .

Obiekt obecnie przechodzi gruntowną modernizacje. Statek napędzają dwa  nowe silniki zaburtowe-uciągowe Yamaha po 60KM każdy To aż 120KM mocy uciągowej no i ,,zdublowana” niezawodność Yamahy. całkowicie nowa (dostosowana do naszych standardów) instalacja elektryczna , przedłużenie i modernizacja kadłuba to tylko najistotniejsze zmiany .

Statek otrzymał też nową nazwę i obecnie będzie to ,,Biała Mewa”. To kolejny nasz statek którego nazwa będzie nawiązywała do bezcennej Augustowskiej przyrody. Co do wyposażenia i jakości naszej floty są to standardy niespotykane do tej pory na naszych akwenach,ale najlepiej jak ocenicie to sami. Już wkrótce wszystkie jednostki zacumują w naszym Porcie Katamaranów przy Blues Brothers w Augustowie.

Po ubiegłorocznej modernizacji baru będzie to z pewnością jedyny taki kompleks w Polsce.


Katamaran JAKE

Naszym wielkim walorem jest flota 12-osobowych katamaranów. Codziennie bez względu na panującą aurę, zabierają turystów na wody naszego pojezierza. Są to ekskluzywne pojazdy wodne, które zapewniają gościom pełen komfort podróży. Wygodne siedzenia, praktyczne stoliki, nienaganna estetyka i ładna kolorystyka wnętrz, przyjemna, bezpieczna jazda – to tylko niektóre z licznych atutów naszych statków.

Każdy nasz statek jest dostosowany do przewozu pasażerów niepełnosprawnych. Szerokie przejścia i płaski pokład ułatwiają poruszanie się po statku.

 

Brak możliwości komentowania.