Nasza flota

Pragniemy państwu przedstawić naszą flotę. Posiadamy trzy nowoczesne i komfortowe jednostki, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są to :

  • BIAŁA MEWA- 18 osób
  • KORMORAN- 30 osób
  • ALBATROS- 60 osób

 

Wszystkie nasze jednostki posiadają atesty bezpieczeństwa przystosowane do warunków morskich. Gwarantujemy i umożliwiamy rejsy niezależnie od pogody. Statki posiadają pokład górny( słoneczny) oraz przeszklony dolny- ochraniający przed deszczem i wiatrem, natomiast w gorące dni przed słońcem i upałem. Wyposażone w wygodne tapicerowane siedzenia, mini bary i toalety – zabiorą w niezapomniany rejs. Na pokładzie rufowym (tył statku) znajdują się miejsca dla osób palących.


 

KORMORAN

Kormoran to nowy katamaran wyprodukowany w 2017 w stoczni w Gdyni .

Statek 30 osobowy wykonany w 100% z aluminium. Obiekt z pokładem słonecznym .

Wyposażony w Wi-fi, monitoring, bar, toaletę ,telewizje ,solary , ogrzewanie,

wysokiej klasy nagłośnienie i obszerny pokład słoneczny.

Statek napędzają dwa silniki zaburtowe-uciągowe Yamaha po 60KM każdy

To aż 120KM mocy uciągowej no i ,,zdublowana” niezawodność Yamahy.


 

ALBATROS

ALBATROS to nowy katamaran wyprodukowany w 2017 w stoczni w Gdyni .

To obecnie najnowocześniejszy katamaran w Polsce. Zabiera na pokład jednorazowo 60 pasażerów. Wyposażony w Wi-fi, monitoring, bar, toaletę ,telewizje ,solary , ogrzewanie, wysokiej klasy nagłośnienie i obszerny pokład słoneczny. Statek jest napędzany dwoma niezależnymi  silnikami diesla.

Mamy już zamówienia grup zorganizowanych na rejsy.

W połączeniu z atrakcyjną ofertą kulinarną naszego baru i doskonałą , profesjonalną załogą jesteśmy w stanie spełnić kompleksowo oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy organizatorów wycieczek, oraz imprez okolicznościowych.

Rejs tą jednostką jest możliwy w każdych  warunkach pogodowych niezależnie od temperatury otoczenia , a duży pokład słoneczny pozwala na podziwianie niezapomnianych widoków augustowskiej przyrody.

 


 

BIAŁA MEWA

BIAŁA MEWA to statek typu katamaran z pokładem słonecznym. Zabiera na pokład 18 pasażerów i 2 członków załogi. Dobrze znany i wpisany na stałe w krajobraz naszych jezior katamaran. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację. Statek napędzają dwa nowe silniki zaburtowe- uciągowe Yamaha po 60KM każdy. To aż 120KM mocy uciągowej no i „zdublowana” niezawodność Yamahy. Całkowicie nowa (dostosowana naszych standardów) instalacja elektryczna, przedłużenie i modernizacja kadłuba to tylko najistotniejsze zmiany.

BIAŁA MEWA to kolejny nasz statek, którego nazwa nawiązuje do bezcennej augustowskiej przyrody.

   Co do wyposażenia i jakości naszej floty są to standardy niespotykane do tej pory na naszych akwenach, ale najlepiej jak ocenicie to sami.

Wszystkie jednostki cumują w naszym Porcie Katamaranów CKT przy Tawernie CKT w Augustowie.

Po modernizacji baru Tawerna CKT-  będzie to z pewnością jedyny taki kompleks w Polsce.

Brak możliwości komentowania.