Przyjaciele Portu Katamaranów

Walory krajobrazowe, przyrodnicze i relaksacyjne okolic Augustowa sprawiają, że każdy, kto choć raz zawita w te strony, nigdy nie zapomina spędzonych tutaj chwil. Wielu z odwiedzających wraca do nas po raz kolejny, pozostając już na zawsze naszymi przyjaciółmi.

Odwiedzają nas co roku tysiące turystów, wśród których znajduje się również wiele sławnych osób. Malowniczy Szlak Papieski rozpoczyna się od rzeki Netty, poprzez Jezioro Necko i najkrótszą żeglowną w Europie rzekę Klonownicę, Jezioro Białe i śluzę Przewięź na Kanale Augustowskim, aż po wyjątkowo urokliwe i ciche Jezioro Studzieniczne.

Przepięknych krajobrazów i malowniczych zakątków przyrody jest w Augustowie i wokół – mnóstwo, nic więc dziwnego, że wśród odwiedzających turystów są tacy, którzy wspomagają nas w promowaniu tych wyjątkowych pod każdym względem terenów. Do przyjaciół naszego portu możemy zaliczyć liczną grupę znanych osobistości, które z największą przyjemnością wspominają pobyt w okolicach Augustowa. Są to między innymi osoby publiczne, w tym Danuta Wałęsa. Są także liczni dziennikarze, jak na przykład Marek Niedźwiedzki, Robert Leszczyński, Jerzy Biedrzycki, Michał Olszański, muzycy polscy i zagraniczni – Halina Frąckowiak, Piotr Karpienia, Marcin Nowakowski, Marek Kościkiewicz, Frank Morey, Wanda Johnson, Paul Lamb, czy popularni artyści kabaretowi, ja na przykład Robert Górski. Wśród przyjaciół naszego portu jest również Mistrz Polski w Wędkarstwie Spławikowym – Edmund Gutkiewicz.

 

Brak możliwości komentowania.