Rejsy dla grup zorganizowanych i wycieczek

Zapraszamy wycieczki i grupy zorganizowane na rejsy naszymi jednostkami. W ofercie posiadamy jednostki pływające zabierające na pokład po 18, 30 i 60 pasażerów.

Należąca do Zielonych Płuc Polski Dolina Rospudy to miejsce wyjątkowe. Tę malowniczą okolicę, pełną niezakłóconej przez działalność człowieka przyrody, można już dziś poznać dzięki Portowi Katamaranów CKT

Do kogo skierowana jest nasza oferta? Do wszystkich osób i grup, które:

  • szukają idealnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, z dala od tłoku  i chcą poznać jeden z najpiękniejszych zakątków Polski,
  • pragną choć na chwilę oderwać się od miejskiej rzeczywistości i obcować z nienaruszoną przez cywilizację naturą,
  • chcą zorganizować imprezę okolicznościową w nietypowy sposób.

Wszelkie grupy zorganizowane, w tym wycieczki szkolne, grupy biznesowe, rodzinne i koleżeńskie, namawiamy do odbywania rejsów w Augustowie. Oferujemy wynajem jednego bądź wielu katamaranów. Nasza firma zapewnia pełną obsługę cateringową w trakcie trwania rejsu jak i po jego zakończeniu. Można dowolnie dostosować menu, wszystko zależy od potrzeb danej grupy.

Organizujemy także rejsy nocne gwarantując komfort pomimo niskich temperatur i deszczu. Udostępniamy także nasze obiekty pływające na imprezy okolicznościowe. Istnieje możliwość zamówienia piwa, drinków i posiłków w naszej Tawernie CKT leżącym w sąsiedztwie portu.

Dla ośrodków wczasowych, wycieczek turystycznych i innych grup powyżej 20 osób oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.  Rejsy wyłącznie ze sternikiem.

Serdecznie zapraszamy do Portu Katamaranów CKT w Augustowie. Nasza okolica jest wspaniałym miejscem z niepowtarzalnym klimatem. Trafisz do nas bardzo łatwo – port usytuowany jest w centralnej części miasta, tuż nad brzegiem rzeki Netty.

Niech nasz port będzie początkiem Twojej wielkiej przygody z augustowską przyrodą! Mamy nadzieję, że rejs z nami na długo pozostanie Ci w pamięci i będzie zdarzeniem, które w przyszłości zechcesz powtórzyć.

 

Brak możliwości komentowania.